BASELINE MINI KIDS TOUR 2024

Konečné poradie hráčov nájdete TU!!!

BASELINE MINI KIDS TOUR MASTERS | 7. 4. 2024

Vrcholným podujatím série MINI KIDS TOUR bol záverečný turnaj MASTERS, ktorý u nás tento víkend prebehol. Dúfame, že sme deťom spravili radosť a že si užili pripravený program aj so špeciálnym hosťom, maskotom HC’05 Banská Bystrica.
Už teraz sa tešíme na všetky deti v ročníku 2025!!!

Fotogalériu nájdete TU!

Kvalifikačný turnaj BASELINE MINI KIDS TOUR - 3 | 9. 3. 2024

S vidinou poslednej možnosti kvalifikovať sa na záverečný MASTERS sa do bojov v základných skupinách pustilo 32 detí, ktorý sa 9. 3. 2024 zúčastnili turnaja detí do 8 rokov série BASELINE MINI KIDS TOUR 2024. V hlavnom pavúku na konci dňa dominoval Tobias Melíšek z Lieskovca pred Giacomom Barim z Nitry. Tretie skončili spoločne Engell Nielsen a Stella Ševcechová. Útechu ovládol Oliver Cúth z Bratislavy pred Šarlotou Šimovou z Košíc. Blahoželáme všetkým deťom k predvedeným výkonom a stými najlepšími sa tešíme na záverečný MASTERS, ktorý v BASELINE prebehne už v nedeľu 7. 4. 2024.

Kvalifikačný turnaj BASELINE MINI KIDS TOUR - 2 | 17. 2. 2024

Deň pred štartom kvalifikácie medzinárodného turnaja Tennis Europe sme stihli odohrať aj 2. kvalifikačný turnaj detskej série BASELINE MINI KIDS TOUR 2024. V sobotu 17. 2. 2024 sa tak zišlo 13 chlapcov a 19 dievčat do 8 rokov, aby prežili deň plný športu a zdravého súperenia. Po odohratí základných skupín sa do záverečného vyraďovacie pavúka prebojovalo 16 najlepších hráčov, ostatný si pomerili sily v pavúku útechy. Z celkového víťazstva sa nakoniec radoval Richard Seršen z TC MERY Academy Holíč, ktorý si vo finále poradil s Tobiasom Melíškom z Lieskovského LTC. Na treťom mieste sa spoločne umiestnili Sofia Humenchak z TC Topoľčany a Giacomo Bari z TK Skalka Nitra. Pavúka útechy ovládol Oleg Boyko z TK Mladosť Košice pred domácim Lukasom Repčínom. Posledný kvalifikačný turnaj pred záverečným MASTERS je naplánovaný na 9. 3. 2024.

Kvalifikačný turnaj BASELINE MINI KIDS TOUR - 1 | 13.1.2024

V sobotu 13.1.2024 sme rozbehli aj TOUR detí do 8 rokov, ktorá bude fungovať podobne, ako TOUR detí do 10 rokov. Hráči sbierajú na kvalifikačných turnajoch body za umietnenie, na záverečný MASTERS potom pozveme 16 najlepších s najvyšším počtom bodov. Prvý kvalifikačný turnaj ovládol Tobias Melíšek z Lieskovského LTC pred Šarlotkou Šimovou z TK Mladosť Košice. Tretie miesto si podelili Nátan Zátorský z TK 1901 Spišská Nová Ves a Martin Strečok z Top tennis academy Zvolen. Pavúka útechy zvládla najlepšie Izabela Staníková z bystrickej akadémie Edmunda Pavlíka, ktorá vo finále zdolala domácu Sáru Frontovú. Z hráčov domáceho klubu TC BASELINE sa ďalej predstavili a veľkú pochvalu za predvedené výkony si zaslúžia Leksandr Morhun, Vavrinec Kostoláni, Lucas Repčin, Rebeka Kmeťová, Pavlína Pavlíková a Adriana Bajnoková.